Serdecznie
witamy uczestników X Konkursu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna szybka” 2022 organizowanego przez Centrum Edukacji Artystycznej i Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie.

 

Przesłuchania nadesłanych prezentacji konkursowych rozpoczną się 12 stycznia br. o godz. 14.00
w sali koncertowej naszej Szkoły.

 

Uczestników oceniać będzie Jury w składzie:

Przewodniczącyprof. dr hab. Zdzisław Łapiński /Akademia Muzyczna, Kraków/

Członkowie:

prof. dr hab. Andrzej Godek /Akademia Muzyczna,Kraków/,

dr Wojciech Herzyk /Akademia Muzyczna,Katowice/,

prof. Piotr Reichert /Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, Warszawa/,

prof. dr hab. Paweł Zawadzki /Akademia Muzyczna, Wrocław/

 

 

Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną 14 stycznia 2022 r. (piątek) o godz. 17.00 poprzez umieszczenie ich na stronie: https://sm1krakow.eu/srebrna-szybka/

 

Nagrodami Konkursie są statuetki wykonane przez uczniów Liceum Plastycznego im. Antoniego Kenara w Zakopanem, które wraz z dyplomami nagrodzonych uczestników będą do odbioru w sekretariacie szkoły. Na prośbę laureata statuetki i dyplomy mogą zostać wysłane na podany w Zgłoszeniu adres szkoły.

 

Dyplomy uczestnictwa zostaną wysłane w wersji elektronicznej na adresy e-mail szkół podaneZgłoszeniach.

 

Życzymy zdrowia i satysfakcji z osiągnięć artystycznych.

 

Organizatorzy konkursu.

 

Lista uczestników:


1. Leon Surdacki – fortepian

2. Hanna Zajdel – fortepian

3. Maksymilian Dudek – ksylofon

4. Samuel Rejko – wiolonczela

5. Kamila Kobielus – skrzypce

6. Paweł Kiełb – akordeon

7. Władysław Dracz – perkusja

8. Tymoteusz Kłak – akordeon

9. Wiktoria Dąbroś – skrzypce

10. Maja Sikorska – fortepian

11. Julia Parczewska – fortepian

12. Michał Pazgan – skrzypce

13. Jonas Romsvik – ksylofon

14. Nadia Wróbel – klarnet

15. Ivo Szostak – perkusja

16. Sara Rejko – skrzypce

17. Sławomir Kołcz – akordeon

18. Filip Łachut – gitara

19. Kacper  Świtalski – akordeon

20. Zespół FAMily

21. Joachim Okarmus – fortepian

22. Magda Niedźwiecka – harfa

23. Wojciech Klag – marimba

24. Michał Pasierbek – obój

25. Jakub Grabiec – akordeon

26. Anita Warnecka – wiolonczela

27. Julia Korba – fortepian

28. Wiktoria Gołębiowska – fortepian

29. Artur Naumczyk – wiolonczela

30. Małgorzata Cieszko – obój

31. Hanna Jaworska – wiolonczela

32. Michał Majkowski – harfa

33. Natalia Rapkiewicz – wiolonczela

34. Jakub Olma – perkusja

35. Bartłomiej Koźniewski – perkusja

36. Hanxiang Chen – wiolonczela

37. Kamil Baś – marimba

38. Ziemowit Gołojuch – perkusja

39. Zespół K2

Erasmus+

Logo programu Erasmus+: okrągłe niebieskie logo z dwunastoma gwiazdami, w środku nuta z ogonkiem, który jest w kolorach flag trzech krajów partnerskich: Polski, Niemiec i Bułgarii

Zapraszamy na nasz kanał…

Logo YouTube

Darowizny

Facebook