Cellolove 2022

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Nagrodami w konkursie są akcesoria wiolonczelowe, które zostaną wysłane laureatom konkursu pocztą tradycyjną, a wszystkie dyplomy w wersji elektronicznej zostaną przesłane pocztą elektroniczną na adresy podane w Zgłoszeniach.

Sekretarz jury
Paweł Czarakcziew


LISTA Laureatów I miejsc

Adrianna Moryc
Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Wołominie

Szymon Pasowicz 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku Białej

Konrad Martuszewski 
Szkoła Muzyczna  I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Karolina Zdanowicz 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

Martyna Staworko 
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Olsztynie

Klara Blachura 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

Anita Warnecka 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

Kajetan Pałęcki 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 im. Z. Brzewskiego w Warszawie

Gabriela Łyskawa 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Gnieźnie

Anna Wasilewska i Urszula Maciaszczyk 
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. M. Jasińskiego w Szczecinie


IV KONKURS WIOLONCZELOWY CELLOLOVE
9-11 marca 2022
LISTA LAUREATÓW

  • GRUPA 1

PIERWSZE MIEJSCE

Adrianna Moryc

DRUGIE MIEJSCE

Stanisław Brożek
Michał Domagała
Nela Rogacewicz
Helena Szafraniec

TRZECIE MIEJSCE

Michał Bogucki

WYRÓŻNIENIE

Adam Szczęsny
Anastazja Jagiełło
Antonina Dudzik
Ewa Kosmęda
Klara Sobótka
Laura Włoda
Piotr Roemer

  • GRUPA 2

PIERWSZE MIEJSCE

Szymon Pasowicz 
Konrad Martuszewski 

DRUGIE MIEJSCE

Felicja Zawada 
Zofia Klimaszewska 

TRZECIE MIEJSCE

Martyna Piskorz
Szymon Iwanowicz 
Maria Bakiera 

WYRÓŻNIENIE

Tymoteusz Moryc 
Maksymilian Król 
Pola Gałęska 
Alicja Mirosz 
Julian Gawin-Niesiołowski 
Aleksandra Krajewska 
Janina Cespedes-Domalewska
Zofia Nastały 

  • GRUPA 3

PIERWSZE MIEJSCE

Karolina Zdanowicz 
Martyna Staworko 
Klara Blachura 

DRUGIE MIEJSCE

Anna Wasilewska 
Urszula Maciaszczyk 
Aniela Toczyska 
Małgorzata Misielak 

TRZECIE MIEJSCE

Benjamin Leksycki 

WYRÓŻNIENIE

Julia Wroniszewska 
Mateusz Ingram 
Maria Zarębska 
Pola Augustyńska 
Martyna Gruszyńska 

  • GRUPA 4

DRUGIE MIEJSCE

Antonina Ogończyk-Mąkowska 
Antonina Pytlak 
Maksymilian Wasilewski 
Weronika Barbachowska 
Wiktor Krzemionka 

TRZECIE MIEJSCE

Elżbieta Dzierżanowska
Malina Chojnowska 

WYRÓŻNIENIE

Emilia Banasiewicz 
Aleksandra Furtak 
Julia Stanaszek 
Liwia Szmiga 

  • GRUPA 5

PIERWSZE MIEJSCE

Anita Warnecka 
Kajetan Pałęcki 
Gabriela Łyskawa 

DRUGIE MIEJSCE

Antonina Rzonca 
Zoja Giza 
Zuzanna Augustyniak

TRZECIE MIEJSCE

Natalia Łyszczkowska

WYRÓŻNIENIE

Magdalena Małecka 
Konstancja Fal 

  • DUETY GRUPA 1

DRUGIE MIEJSCE

Michał Domagała i Benjamin Leksycki
Rozalia Kęska i Samuel Rejko

TRZECIE MIEJSCE

Zofia Biegańska i Miłosz Ćwikliński

  • DUETY GRUPA 2

PIERWSZE MIEJSCE

Anna Wasilewska i Urszula Maciaszczyk 

TRZECIE MIEJSCE

Matylda Winkler i Wojciech Grzelak
Lena Gołębiowska i Zuzanna Blankiewicz 

WYRÓŻNIENIE

Julia Nikolaj i Alan Cichoń 

  • DUETY GRUPA 3

DRUGIE MIEJSCE

Klara Krawczyk i Antonina Ogończyk-Mąkowska

 

Gratulacje!


Serdecznie witamy uczestników IV Konkursu Wiolonczelowego Cellolove organizowanego przez Szkołę Muzyczną I iII stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie.

 

Przesłuchania nadesłanych prezentacji konkursowych rozpoczęły się 9 marca 2022 roku.

 

Uczestników oceniać będzie Jury w składzie:

– Przewodniczący – prof. dr hab. Agata Jarecka /Akademia Muzyczna, Łódź/

– Członkowie:

prof. dr hab. Zdzisław Łapiński /Akademia Muzyczna,Kraków/,

dr hab. Dorota Imiełowska  /Akademia Muzyczna, Kraków/,

 

Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną 12 marca 2022 r. (sobota) o godz. 18.00 poprzez umieszczenie ich na stronie: https://sm1krakow.eu/cellolove/

 

Życzymy zdrowia i satysfakcji z osiągnięć artystycznych.

 

Organizatorzy konkursu.


 

Uczestnicy Konkursu

 

Augustyniak Zuzanna
Augustyńska Pola
Bakiera Maria
Banasiewicz Emilia
Barbachowska Weronika
Biegańska Zofia
Blachura Klara
Blankiewicz Zuzanna
Borkowska Julia
Bogucki Michał
Brożek Stanisław
Cespedes-Domalewska Janina
Chojnowska Malina
Cichoń Alan
Czarnecka Weronika
Ćwikliński Miłosz
Domagała Michał
Dudzik Antonina
Dzierżanowska Elżbieta
Fal Konstancja
Furtak Aleksandra
Gałęska Pola
Gawin-Niesiołowski Julian
Giza Zoja
Gołębiowska Lena
Gruszyńska Martyną
Grzelak Wojciech
Ingram Mateusz
Iwanowicz Szymon
Jagiełło Anastazja
Kęska Rozalia
Klimaszewska Zofia
Kosmęda Ewa
Kozłowska Joanna
Krajewska Aleksandra
Krawczyk Klara
Król Maksymilian
Krzemionka Wiktor
Kujawska Iga
Leksycki Benjamin
Liwia Szmita
Łyskawa Gabriela
Łyszczakowska Natalia
Maciaszczyk Urszula
Macuba Aniela
Małecka Magdalena
Martuszewski Konrad
Mirek Wiktoria
Mirosz Alicja
Moryc Adrianna
Moryc Tymoteusz
Musielak Małgorzata
Nastały Zofia
Nikolaj Julia
Ogończyk-Mąkowska Antonina
Pałęcki Kajetan
Pasowicz Szymon
Pasternak Katarzyna
Pieron Antoni
Piskorz Martyną
Polak Marcel
Pytlak Antonina
Rejko Samuel
Roemer Piotr
Rogacewicz Nela
Rzonca Antonina
Sobótka Klara
Stanaszek Julia
Staworko Martyna
Szafraniec Helena
Szczęsny Adam
Toczyska Aniela
Warnecka Anita
Wasilewska Anna
Wasilewski Maksymilian
Wieczorek Patrycja
Winkler Matylda
Włoda Laura
Wroniszewska Julia
Zarębska Maria
Zawadą Felicja
Zdanowicz Karolina


Koncert inauguracyjny IV Konkursu Wiolonczelowego Cellolove 2022


Szanowni Państwo,

Z uwagi na panującą sytuację spowodowaną epidemią wirusa SARS-COV-2 zmuszeni jesteśmy do przeprowadzania tegorocznej edycji konkursu CelloLove w formie zdalnej. Szczegóły związane z procedurą zgłoszenia kandydatów znajdą Państwo w regulaminie konkursu.

Równocześnie przypominam, że w zaistniałej sytuacji termin nadesłania nagrań to 7 marca 2022 roku do godziny 23:59.

Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie.
Życzę dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku
Paweł Czarakcziew


Szanowni Państwo,
w jury tegorocznej edycji konkursu Cellolove zasiadać będą:

prof. dr hab. Agata Jarecka – przewodnicząca jury,
prof. dr hab. Zdzisław Łapiński
dr hab. Dorota Imiełowska

Flaga Polski - miniatura do polskiej wersji strony Polish version

 


Flaga Wielkiej Brytanii - miniatura do angielskiej wersji strony →English version

Dear Sir or Madame,

Due to the situation caused by the SARS-COV-2 virus epidemic we are forced to hold this year’s edition of the CelloLove competition remotely. Details related to the application procedure can be found in the regulations of the competition.

At the same time I would like to remind you that in this situation the deadline for sending application and recordings is 7th March 2022 until 23:59.

I sincerely encourage you to participate in the competition.
I wish you good luck.

With best regards
Paweł Czarakcziew


The jury of this year’s Cellolove competition will be:
prof. Agata Jarecka – chairman of the jury,
Prof. Zdzisław Łapiński,
prof. Dorota Imiełowska

Sponsor: Leaf Media


Archiwum:

Lista laureatów 2019

Grupa I:

Wyróżnienie – Laura Dziewit
III miejsce – Dominik Psiurski
II miejsce – Benjamin Leksycki
I miejsce – Maria Walaszek

Grupa II:

Wyróżnienie – Borys Żurek 
III miejsce – Celina Turek
II miejsce – Szymon Kropidłowski
I miejsce – Hanna Jaworska

Erasmus+

Logo programu Erasmus+: okrągłe niebieskie logo z dwunastoma gwiazdami, w środku nuta z ogonkiem, który jest w kolorach flag trzech krajów partnerskich: Polski, Niemiec i Bułgarii

Zapraszamy na nasz kanał…

Logo YouTube

Darowizny

Facebook