czwartek 25 czerwca
godz. 16:00 – SM I stopnia – sala koncertowa:
- rozdanie świadectw promocyjnych z wyróżnieniem oraz wręczenie medali wszystkim uczniom wyróżnionym (także w klasach 1-3 SM I st.),
- rozdanie świadectw ukończenia SM I st. (wszystkim uczniom kl. 6 cyklu sześcioletniego i kl. 4 cyklu czteroletniego, także bez wyróżnienia)
Informacje dotyczące uczniów wyróżnionych i bez wyróżnień przekażą nauczyciele przedmiotu głównego.
godz. 18:00 – SM II stopnia – sala koncertowa:
- rozdanie świadectw promocyjnych z wyróżnieniem uczniom SM II stopnia
- rozdanie dyplomów ukończenia SM II st. (wszystkim dyplomantom II st., także bez wyróżnień)
piątek 26 czerwca
godz. 12:00 – sala koncertowa: uroczyste zakończenie roku szkolnego, po którym nastąpi rozdanie świadectw (bez wyróżnień) przez nauczycieli przedmiotu głównego w salach lekcyjnych
Informacje dotyczące uczniów wyróżnionych i bez wyróżnień przekażą nauczyciele przedmiotu głównego.