Serdecznie zapraszamy na koncert big-bandu, który odbędzie się w czwartek, 11 czerwca, o godzinie 18:00 w sali koncertowej szkoły!
Tegoroczny koncert będzie wyrazem wsparcia i solidarności z Ukrainą. Mąż naszej uczennicy Oli walczy na froncie. Podczas koncertu będzie można usłyszeć Olę z big-bandem, posłuchać o jej historii oraz dowiedzieć się o zbiórce, którą prowadzi. Więcej informacji na plakacie i podczas koncertu.
Przyjdź! Okaż solidarność! Twoja obecność ma znaczenie!
Zapraszamy!
