2017

W Kategorii I – utwór na fortepian solo przyznano dwa wyróżnienia:

Mała suita preludiów, Michała Babiarza (Jasło)

oraz Słońce zachodzi ostatnie, Grzegorza Jurczyka (Zabrze).

W Kategorii II – utwór na chór trzygłosowy dziecięcy z towarzyszeniem fortepianu – Nagrodę Główną otrzymała utwór pt. Upiór  Barbary Boguni (Kraków)

2015

NAGRODA GŁÓWNA:

Michał Jakub PaparaCzym jest muzyka

WYRÓŻNIENIE:

Michał KaweckiCzym jest muzyka

2013

Kategoria I – utwory na fortepian

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Rhytm Game I – Marek Kunicki

III miejsce – Fa –do – Leszek Wojtal

Wyróżnienia:

Quasi Passacaglia 2 – Mateusz Zastawny

 

Kategoria II –utwory na instrument solowy lub instrument solowy z akompaniamentem

I miejsce – Trzy zamyślenia na gitarę – Andrzej Henryk Bączyk

II miejsce – Nauka latania na harfę – Zuzanna Niedzielak

III miejsce  – Pastelowy mazurek na harfę – Szczepan Tesarowicz

Wyróżnienia:

Fresco II na wiolonczelę – Mateusz Zastawny

Trzy Miniatury Baśniowe na wiolonczelę i fortepian – Ewa Fabiańska

 

Kategoria III – zespoły

I miejsce ex aequo – Kwintet „W pigułce” na kwintet dęty – Andrzej Henryk Bączyk

Koncert In White na fortepian i zespół instrumentalny – Andrzej Henryk Bączyk

II miejsce MonoQartet na kwartet smyczkowy – Dominik Lewicki

Wyróżnienia:

Opowieści z Hobbitonu na kwartet smyczkowy – Michał Malec

„Szukając czegoś” na skrzypce wiolonczelę i fortepian – Marcin Puto

2011

W pierwszej kategorii przyznano:

I miejsce: „Vertigo” na fortepian – Krzysztof Aleksander Janczak

II miejsce: „Mała suita olimpijska ” na fortepian – Zbigniew Słowik

Wyróżnienia:

„Kryształ” na fortepian – Tomasz Skweres

„W lunaparku” na harfę solo – Zuzanna Fabijańczyk

„Capriccio” na skrzypce solo – Antoni Cofalik

 

W drugiej kategorii przyznano:

I miejsce: „Sonata bajkowa” na klarnet i fortepian – Wojciech Michno

Wyróżnienia:

„Fresco” na wiolonczele i fortepian – Mateusz Zastawny

Wariacje na temat „Jedzie pociąg z daleka” na wiolonczelę i fortepian – Zbigniew Słowik

 

W trzeciej kategorii przyznano:

I miejsce: „Preludium”  na 4 flety – Krzysztof Aleksander Janczak

Wyróżnienia:

„Impresja na tematy chopinowskie” na skrzypce, wiolonczelę i fortepian” – Andrzej Mozgała

„Kołysanka aleatoryczna” na 2 flety i klarnet – Zbigniew Słowik

2009

W pierwszej kategorii przyznano:

I miejsce „Taniec góralski” na altówkę lub wiolonczelę – Krzysztof Aleksander Janczak

II miejsce „Suita” na wiolonczelę solo – Julian Paprocki

Jury przyznało także wyróżnienia za utwory:

„Zaczarowana mapa” na harfę – Jakub Polaczyk

„Mazurek” na klarnet – Szczepan Tesarowicz

W drugiej kategorii przyznano:

II miejsce „Kujawiak na fortepian i altówkę – Ignacy Zalewski

III miejsce „Mała rapsodia” na klarnet i fortepian – Romuald Twardowski

Przyznano także wyróżnienie za utwór „Mechaniczny menuet” na klarnet i fortepian – Artur Zagajewski

W trzeciej kategorii przyznano:

I miejsce „Passimofon” na fortepian (wersja na cztery ręce ) – Paweł Łukowiec

Jury przyznało także wyróżnienie za utwory:

„Dzień” na kwartet smyczkowy – Ignacy Zalewski

„Muzyka srebrna i szybka” – Krzysztof Aleksander Janczak

2007

W pierwszej kategorii przyznano 4 wyróżnienia:
– „Fantazja” na flet „Promyk” – Eugeniusz Głowski;
– „Mały walczyk” na gitarę – Joanna Stępalska-Spix;
– „Dwie miniatury” na akordeon – Paweł Łukowiec;
– „Mały smutek” na fortepian – Marcin Dęga;

W drugiej kateogrii przyznano:
I nagrodę „Pająk i mucha” na altówkę i fortepian – „Joanna Stępalska-Spix;
– wyróżnienie :“Doredo” na trąbkę i fortepian – Iwona Piątek;

W trzeciej kategorii wyróżniono:
– “Erratio” – Iwona Piątek;
– “TGV” – Krzysztof Aleksander Janczak;
– “Silesian Triyptyk” – Szczepan Tesarowicz

2005

W pierwszej kategorii przyznano:

I miejsce utwór „Wehikuł czasu” na fortepian – godło ”Maja” – autor Waldemar Król

Waldemar Król

II miejsce utwór „Miniaturki na fortepian solo” – godło ”Merkury” – autor Eugeniusz Głowski

Eugeniusz Głowski

III miejsce 2 utwory:
„Miniatury dziecięce na fortepian” – godło” Christopher” – autor Paweł Łukowiec oraz
„Epitaphium 2004″ na akordeon – godło „Dąbrowa” – autor Szczepan Tesarowicz

Szczepan Tesarowicz

Jury przyznało także wyróżnienie za utwór „Nowa Sonatina Nr 1 na fortepian – godło ”Akwamaryn” – autor Mariusz Dubaj

Mariusz Dubaj

W drugiej kategorii przyznano:

I miejsce Cztery miniatury „Domowy zwierzyniec” na skrz./flet i fortepian – godło „Maja” – autor Waldemar Król

Przyznano także wyróżnienie: Melodia” na saks. .altowy i fortepian – godło ”Rozeta” Marcin Dęga

Marcin Dęga

 

W trzeciej kategorii przyznano:

I miejsce utwór „Puzzle” na flet, skrz. i fortepian – godło „Puzzle” – autor Mateusz Bień

Mateusz Bień

II miejsce utwór „Scenariusz: Rondo abaca” na zespół instrumentalny – godło „Maja” – autor Waldemar Król

III miejsce utwór „Mazurek” na skrzypce, wiolonczele i fort. – godło „Lavabo” – autor Katarzyna Kwiecień

Jury przyznało także wyróżnienia za utwory „Pierwiosnek” oraz „Żaby i bocian” na 2 głosowy chór dziecięcy z tow. fortepianu godło „1111” i „1112” – autor Zbigniew Słowik

Zbigniew Słowik