GRUPA I

 

 

NAZWISKO UCZESTNIKA

1.Gabriela Dąbrowska

Szkoła Muzyczna I st. w Głogowie Małopolskim

Pedagog: Anna Jureczko

2.Nataniel Kokosza

Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce

Pedagog: Sandra Delong-Kiełbińska

3.Maciej Piotrowski

Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie

Pedagog: Anna Jureczko

4.Weronika Pazgan

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

5.Blanka Kojalewicz

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie

Pedagog: Ryszarda Sajewicz-Palczewska

6.Maja Sikorska

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Waldemar Król

7.Joanna Dorobis

Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. St. Wiechowicza w Krakowie

Pedagog: Sławomir Kokosza

8.Sofiia Kotiuk

Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach

Pedagog: Marcin Szlachta

9.Jan Walkiewicz

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Cieszynie, Filia w Wiśle

Pedagog: Beata Drzewiecka

10.Katarzyna Wilk

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Magdalena Kantor-Michna

11.Bartosz Wątroba

Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie

Pedagog: Marta Machura-Czarakcziewa

12.Emilia Paprocka

Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi

Pedagog: Paweł Więckowski

13.Dawid Hodurek

Szkoła Muzyczna I st. im. O. Kolberga w Czasławiu

Pedagog: Mateusz Majchrzak

14.Michał Pazgan

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Krzysztof Leksycki

15.Wojciech Grzegorczyk

Zaspół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Pedagog: Sebastian Sojka

16.Jonas Romsvik

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

Pedagog: Leon Olejniczak

 

GRUPA II

 

 

NAZWISKO UCZESTNIKA

17.Patryk Morawczyński

 Szkoła Muzyczna I st. w Łącku

Pedagog: Sandra Delong-Kiełbińska

18.Przemysław Widłak

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

19.Tomasz Mazur

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

20.Natalia Gajda

Szkoła Muzyczna I st. w Żębocinie

Pedagog: Joanna Marcisz

21.Judyta Pazgan

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

22.Antoni Stolarczyk

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

Pedagog: Marta Wojciechowska-Łyko

23.Barbara Frycz

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

24.Michalina Filipek

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

25.Benedykt Heszen

Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie

Pedagog: Danuta Gruza

26.Sandra Dara

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

Pedagog: Elżbieta Bień

 

 

27.Piotr Żywiołek

Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Gdowie

Pedagog: Julia Michałek

28.Andreas Vryonis

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Tomasz Poręba

29. Wojciech Klag

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. I. J. Paderewskiego w Krakowie

Pedagog: Leon Olejniczak

30.Małgorzata Gancarz

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Paweł Pazgan

31.Magda Niedźwiecka

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

Pedagog: Dorota Szyszkowska-Janik

32.Michał Pasierbek

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Pedagog: Piotr Pyc

GRUPA III

33.Małgorzata Cieszko

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Pedagog: Piotr Pyc

34.Jadwiga Czarnecka

Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach

Pedagog:Marcin Szlachta

35.Hanna Jaworska

Szkoła Muzyczna I i II st. im B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Marta Nowaczyk-Łapińska

36.Ewelina Kaufmann

Czugujewskaja Detskaja Muzykalnaja Szkola w Czugujewie (Ukraina)

Pedagog: Tatiana Mamina

37.Maja Krzanowska (2004) – fortepian

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Pedagog: Adam Podrez

 

38.Maciej Wójtowicz

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Krakowie

Pedagog: Leon Olejniczak

39.Jakub Olma

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Krakowie

Pedagog: Leon Olejniczak

 

40.Zuzanna Zamęska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. J. Kaliszewskiej w Poznaniu

Pedagodzy: Katarzyna Polonek, Antonina  Górska

 

GRUPA IV

 

44.Ziemowit Gołojuch

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Maciej Hałoń

45.Igor Sikorski

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Krakowie

Pedagog: Leon Olejniczak

46.Sara Lejmel

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog: Maciej Hałoń

47.Oliwia Czapnik

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

Pedagog: Natalia Salmeri

48.Agata Kanciała

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. M. Karłowicza

Pedagog: Aurelia Hermann

49.Adrianna Tylek

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Pedagog:  Lidia Lewińska-Smoleńska

50.Aleksandra Traczyk

Poznańska Ogólnokształcąca Szkołą Muzyczna im. M. Karłowicza

Pedagog: Aurelia Hermann

51.Cyprian Szawracki

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie

Pedagog: Mateusz Sawicki

52.Joanna Joniec

Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Nowym Sączu

Pedagog; Katarzyna Majchrzak

53.Natan Bester

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza

Pedagog: Elżbieta Bień

54.Miriam Wójcik

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Krakowie

Pedagog: Justyna Piękoś-Kędzierska

55.Amelia Kasprzyk

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina

Pedagog: Antoni Cofalik

56.Aleksandra Żmuda

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

 

 

 

 

 

ZESPOŁY

 

 

 

NAZWA ZESPOŁU

1.Duet: Rozalia Kościuszko – skrzypce GR. I

            Alicja Rodziewicz – fortepian

Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych

Przygotowanie: Bogusława Zigelheim

2.Duet: Róża Staniewska  – skrzypce GR I

             Maria Jaworska  – harfa

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Przygotowanie: Agnieszka Grela-Fedkowicz, Magdalena Kopacz

3.Trio KaKaOla: GR.II

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Przygotowanie: Sylwia Romek

Triommers GR IV

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Przygotowanie: Maciej Hałoń

Kwartet fletowy GR.IV

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Przygotowanie: Małgorzata Dubrowińska-Egielman